مرضیه جاودانه شد


مرضیه قهرمان هم از بین ما رفت. همیشه آرزو می کنم که افراد ارزشمند و موثر برای مبارزه با آخوندهای جنایتکار عمر طولانی داشته باشند و با حضور خود امید و شوق سرنگونی این رژیم کثیف را در دلهای دوستداران آزادی همیشه شعله ور نگاه دارند. اما متاسفانه همین چند روز اخیر دو تن از این نارنینها را از دست دادیم. مادر کوشالی ، مادر پنج فرزند شهید مجاهد خلق و همچنین صادق ، مجاهد خلقی که سالها از بیماری های مختلف رنج می برد. از آنجاییکه هر دو را از نزدیک می شناختم برایم دردناک بود.
دیروز هم خبر درگذشت مرضیه ، خواننده کم نظیر تاریخ هنر ایران و مبارز شجاع و بی باکی که در اوج شهرت از منافع شخصی و خانوادگی اش گذشت و به مقاومت پیوست و بقیه عمرش را با وفای کامل در کنار یارانش ماند و مبارزه کردو به و به این ترتیب به یکی از سمبلهای انقلاب نوین ایران مبدل گشت.
روحش شاد و راهش پر رهرو باد

ارسال به: Balatarin :: Donbaleh :: Cloob :: Mohandes :: Delicious :: Stumbleupon :: Friendfeed :: Twitter :: Facebook :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

2 Responses
  1. دوست عزیز منهم با شما راجع با این عزیزان هم عقیده ام واقعا حیف است که اینقدر زود میروند و دردناک اینکه در غربت و . . . روح یکایکشان شاد و یادشان همواره گرامی باد.


  2. ناشناس Says:

    شمین. لندن
    مرضیه ستاره بزرگ آواز و موسیقی و شرف هنر و مقاومت ایران از میان ما رفت. صدای مرضیه صدای آزادی و مقاومت و عشق و دوستی جاودانه خواهد ماند. مرضیه بزرگ در مقاومت و پایداری در مقابل فاشیسم مذهبی سنگ تمام گذاشت و با توان توان از ایرانیان شهر اشرف حمایت نمود.